Hledáte práci?

Chcete spolupracovat s Masarykovou univerzitou? Nevíte, jak si najít práci?
Nechte si od nás poradit.

 

Spolupracujte s MU

Zjistěte, jak můžete i nadále spolupracovat s Masarykovou univerzitou. Prohlédněte si pracoviště, která hledají nové zaměstnance, brigádníky a stážisty, poznejte výhody práce pro univerzitu a najděte místo právě pro vás. 

 

 

 

Poznejte svoje schopnosti


Spojte se s Kariérním centrem MU– personálně-poradenskou agenturou Masarykovy univerzity. Pomůže vám zjistit, v čem jste dobří, na jakou práci se hodíte a připraví vás na vstup na pracovní trh. 

 

Najděte si práci

Přihlaste se do kariérního portálu Masarykovy univerzity a prohlédněte si nabídky určené speciálně studentům a absolventům MU.  Portál vám bude doporučovat pouze nabídky, které odpovídají vašim preferencím. 

 

Hledáte zaměstnance?

Chtěli byste se spojit s talentovanými studenty a najít si mezi nimi potenciální pracovníky? Prozradíme vám, jak na to.

 

Chcete inzerovat mezi
studenty a absolventy MU?

Chcete se dostat do kontaktu s talentovanými studenty? Vytvořte si profil v kariérním portálu MU JobCheckIN a najděte studenty, kteří ovládají přesně takové dovednosti, jaké požadujete. 

 

Chcete spolupracovat s MU?

Chcete pomáhat mladým lidem v jejich rozvoji a třeba si z nich vychovat budoucí spolupracovníky? Možností je bezpočet. Spojte se s námi a domluvíme se na vzájemné spolupráci.

Chcete být vidět?

Posilte svoji značku a představte se na půdě univerzity. Osobně se setkáte se studenty, ukážete jim, proč by měli chtít pracovat právě pro vaši firmu, a zaryjete se jim do paměti.