Právě jste absolvovali a přemýšlíte, kde najít práci v oboru? Máme pro vás řešení. JobCheckIN je kariérní portál Masarykovy univerzity, který vám doporučuje pracovní nabídky na míru vaším požadavkům. Chcete vědět, v čem je speciální?

1) Je pouze pro studenty a absolventy MU

Do JobCheckIN mají přístup všichni studenti a absolventi do 18 měsíců od úspěšného absolvování studia. Přihlašují se přes svoje UČO a sekundární heslo.

2) Práce i bez praxe

Zaměstnavatelé počítají, že nabízejí práci studentům a absolventům, a proto od vás na portálu JobCheckIN nepožadují žádnou, anebo minimální praxi (max. 1 rok).

3) Pozice na míru

Při registraci si vyplníte, o jaký druh práce stojíte a jaké jsou vaše znalosti a dovednosti. Portál vám bude doporučovat pouze takové nabídky, které odpovídají vašim požadavkům.

Navíc vás informuje, na kolik procent splňujete zaměstnavatelovy požadavky a co se ještě musíte naučit, abyste pro něj byli ideální kandidát.

4) Maximální zjednodušení

Na pracovní nabídku zareagujete jediným stisknutím tlačítka.
Navíc můžete být sami osloveni ze strany zaměstnavatele se zajímavou nabídkou práce.

Většina čerstvých absolventů pracuje nebo má práci zajištěnou

Více než polovina letošních čerstvých držitelů magisterských a inženýrských titulů z Masarykovy univerzity v období kolem letních promocí už věděla, jakou práci bude v nejbližší době dělat. Číst více

Studenti medicíny se sešli po padesáti letech!

Je slunečný červnový den a na Komenského náměstí se shromáždilo téměř čtyřicet absolventů medicíny. Pozor, nejedná se jen tak o nějaké absolventy, ale o jubilanty roku 1966! Tohle je jejich desáté setkání – schází se pravidelně co pět let. Číst více