Právě jste absolvovali a přemýšlíte, kde najít práci v oboru? Máme pro vás řešení. JobCheckIN je kariérní portál Masarykovy univerzity, který vám doporučuje pracovní nabídky na míru vaším požadavkům. Chcete vědět, v čem je speciální?

1) Je pouze pro studenty a absolventy MU

Do JobCheckIN mají přístup všichni studenti a absolventi do 18 měsíců od úspěšného absolvování studia. Přihlašují se přes svoje UČO a sekundární heslo.

2) Práce i bez praxe

Zaměstnavatelé počítají, že nabízejí práci studentům a absolventům, a proto od vás na portálu JobCheckIN nepožadují žádnou, anebo minimální praxi (max. 1 rok).

3) Pozice na míru

Při registraci si vyplníte, o jaký druh práce stojíte a jaké jsou vaše znalosti a dovednosti. Portál vám bude doporučovat pouze takové nabídky, které odpovídají vašim požadavkům.

Navíc vás informuje, na kolik procent splňujete zaměstnavatelovy požadavky a co se ještě musíte naučit, abyste pro něj byli ideální kandidát.

4) Maximální zjednodušení

Na pracovní nabídku zareagujete jediným stisknutím tlačítka.
Navíc můžete být sami osloveni ze strany zaměstnavatele se zajímavou nabídkou práce.

Najít manažery pro zdravotnictví je obtížné

Před sedmi lety vznikla v Brně soukromá oční klinika NeoVize. Její zakladatel Petr Kocian, absolvent Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity, se totiž spolu s kolegou rozhodl rozjet vlastní zdravotnické zařízení. Tehdy měl za sebou dlouholetou... Číst více

Jedenkrát ročně vydáváme tištěný časopis ABSOLVENT, který přináší rozhovory se zajímavými absolventy či pedagogy, novinky i vzpomínky. Číst více

Hledejte v přehledu všech absolventů