Právě jste absolvovali a přemýšlíte, kde najít práci v oboru? Máme pro vás řešení. JobCheckIN je kariérní portál Masarykovy univerzity, který vám doporučuje pracovní nabídky na míru vaším požadavkům. Chcete vědět, v čem je speciální?

1) Je pouze pro studenty a absolventy MU

Do JobCheckIN mají přístup všichni studenti a absolventi do 18 měsíců od úspěšného absolvování studia. Přihlašují se přes svoje UČO a sekundární heslo.

2) Práce i bez praxe

Zaměstnavatelé počítají, že nabízejí práci studentům a absolventům, a proto od vás na portálu JobCheckIN nepožadují žádnou, anebo minimální praxi (max. 1 rok).

3) Pozice na míru

Při registraci si vyplníte, o jaký druh práce stojíte a jaké jsou vaše znalosti a dovednosti. Portál vám bude doporučovat pouze takové nabídky, které odpovídají vašim požadavkům.

Navíc vás informuje, na kolik procent splňujete zaměstnavatelovy požadavky a co se ještě musíte naučit, abyste pro něj byli ideální kandidát.

4) Maximální zjednodušení

Na pracovní nabídku zareagujete jediným stisknutím tlačítka.
Navíc můžete být sami osloveni ze strany zaměstnavatele se zajímavou nabídkou práce.

Podnikatel Daniel Křetínský věnoval Právnické fakultě MU tři miliony korun

Mimořádný dar od jednoho ze svých absolventů získala v uplynulých dnech Právnická fakulta Masarykovy univerzity. Významný podnikatel v oblasti energetiky Daniel Křetínský daroval své domovské fakultě tři miliony korun na podporu právního vzdělávání a právní... Číst více

Masarykova univerzita spustila Munishop

Masarykova univerzita spustila nový internetový obchod s názvem Munishop. V aktuální nabídce je 90 druhů reklamních předmětů včetně oblíbených univerzitních mikin a 400 titulů knih a časopisů vydaných Nakladatelstvím MU Munipress. Zboží je možné vyzvedávat... Číst více