Právě jste absolvovali a přemýšlíte, kde najít práci v oboru? Máme pro vás řešení. JobCheckIN je kariérní portál Masarykovy univerzity, který vám doporučuje pracovní nabídky na míru vaším požadavkům. Chcete vědět, v čem je speciální?

1) Je pouze pro studenty a absolventy MU

Do JobCheckIN mají přístup všichni studenti a absolventi do 18 měsíců od úspěšného absolvování studia. Přihlašují se přes svoje UČO a sekundární heslo.

2) Práce i bez praxe

Zaměstnavatelé počítají, že nabízejí práci studentům a absolventům, a proto od vás na portálu JobCheckIN nepožadují žádnou, anebo minimální praxi (max. 1 rok).

3) Pozice na míru

Při registraci si vyplníte, o jaký druh práce stojíte a jaké jsou vaše znalosti a dovednosti. Portál vám bude doporučovat pouze takové nabídky, které odpovídají vašim požadavkům.

Navíc vás informuje, na kolik procent splňujete zaměstnavatelovy požadavky a co se ještě musíte naučit, abyste pro něj byli ideální kandidát.

4) Maximální zjednodušení

Na pracovní nabídku zareagujete jediným stisknutím tlačítka.
Navíc můžete být sami osloveni ze strany zaměstnavatele se zajímavou nabídkou práce.

Masarykova univerzita vydala od roku 1919 už 200 tisíc diplomů

Kdyby se měli všichni sejít na jednom místě, potřebovali by k tomu deset fotbalových stadionů velikosti pražského Edenu. Masarykova univerzita od roku 1919 vydala svým absolventům už 200 tisíc diplomů. Víc než polovina při tom byla udělena po roce 2000,... Číst více

Univerzita se spojila s encyklopedií Wikipedie

Jako vůbec první česká vysoká škola podepsala Masarykova univerzita memorandum o spolupráci se spolkem Wikimedia Česká republika – českou pobočkou nadace Wikimedia, která provozuje a pomáhá rozvíjet nejrozšířenější internetovou encyklopedii... Číst více

Zaměstnavatelé, hledáte schopné studenty a absolventy? Vyzkoušejte JobCheckIN!

Spojit se s talentovanými studenty a absolventy nemusí být vždycky jednoduché. Kariérní portál Masarykovy univerzity JobCheckIN by ale propast, která zeje mezi akademickým světem a trhem práce, měl uzavřít. Zjistěte, co umí. Číst více