Chcete spolupracovat s Masarykovou univerzitou? Nemusíte nutně pokračovat v akademické kariéře. Masarykova univerzita potřebuje řadu dalších profesí, aby i nadále zajišťovala špičkové vzdělání pro všechny okolo. Kde v takovém případě hledat?

Muni.cz

Všechny nově vypsané pracovní pozice zveřejňujeme na univerzitním webu v sekci Výběrová řízení a volná místa.

Kariérní centrum MU

KC MU je personálně-poradenská agentura Masarykovy univerzity, která propojuje studenty se zaměstnavateli. Studentům pomáhá nastartovat úspěšnou kariéru. Zaměstnavatelům usnadňuje nábor kvalifikovaných studentů a absolventů z řad MU.

Navíc si udržuje přehled o aktuálních pracovních nabídkách na Masarykově univerzitě i mimo ni. Více se dozvíte na jeho webových stránkách.

Tržiště práce

Tržiště práce je oficiální inzertní portál MU, který se specializuje na nabídky full-time, part-time, stáží, trainee programů, workshopů, dnů otevřených dveří a dalších akcí. Do Tržiště práce mají přístup jenom studenti MU skrze Informační systém MU ( IS > Osobní administrativa > Vývěska > Tržiště práce).

Na stránky Kariérního centra MU se propisuje 10 nejaktuálnějších pozic z Tržiště práce.

Chcete inzerovat v Tržišti práce? Kontaktujte KC MU.

Instituce MU

Každá instituce MU může vypisovat vlastní výběrové řízení. Pokud chcete vědět, koho zrovna hledá, jděte na www.muni.cz > zvolte „Organizační struktura“ > vyberte si instituci univerzity, o niž se zajímáte > zvolte „O pracovišti“ > vyberte „Výběrová řízení a volná místa“.

Pomáhejte s námi

Cílem univerzity je nejen vzdělávat, ale také pomáhat. Připojte se i Vy a podpořte projekty, které za to stojí. VÍCE INFORMACÍ

Masarykova univerzita vydala od roku 1919 už 200 tisíc diplomů

Kdyby se měli všichni sejít na jednom místě, potřebovali by k tomu deset fotbalových stadionů velikosti pražského Edenu. Masarykova univerzita od roku 1919 vydala svým absolventům už 200 tisíc diplomů. Víc než polovina při tom byla udělena po roce 2000,... Číst více

Jaké kariérní možnosti nabízí Masarykova univerzita?

Chcete spolupracovat s Masarykovou univerzitou? Nemusíte nutně pokračovat v akademické kariéře. Masarykova univerzita potřebuje řadu dalších profesí. Číst více

Podnikatel Daniel Křetínský věnoval Právnické fakultě MU tři miliony korun

Mimořádný dar od jednoho ze svých absolventů získala v uplynulých dnech Právnická fakulta Masarykovy univerzity. Významný podnikatel v oblasti energetiky Daniel Křetínský daroval své domovské fakultě tři miliony korun na podporu právního vzdělávání a právní... Číst více