Chcete spolupracovat s Masarykovou univerzitou? Nemusíte nutně pokračovat v akademické kariéře. Masarykova univerzita potřebuje řadu dalších profesí, aby i nadále zajišťovala špičkové vzdělání pro všechny okolo. Kde v takovém případě hledat?

Muni.cz

Všechny nově vypsané pracovní pozice zveřejňujeme na univerzitním webu v sekci Výběrová řízení a volná místa.

Kariérní centrum MU

KC MU je personálně-poradenská agentura Masarykovy univerzity, která propojuje studenty se zaměstnavateli. Studentům pomáhá nastartovat úspěšnou kariéru. Zaměstnavatelům usnadňuje nábor kvalifikovaných studentů a absolventů z řad MU.

Navíc si udržuje přehled o aktuálních pracovních nabídkách na Masarykově univerzitě i mimo ni. Více se dozvíte na jeho webových stránkách.

Tržiště práce

Tržiště práce je oficiální inzertní portál MU, který se specializuje na nabídky full-time, part-time, stáží, trainee programů, workshopů, dnů otevřených dveří a dalších akcí. Do Tržiště práce mají přístup jenom studenti MU skrze Informační systém MU ( IS > Osobní administrativa > Vývěska > Tržiště práce).

Na stránky Kariérního centra MU se propisuje 10 nejaktuálnějších pozic z Tržiště práce.

Chcete inzerovat v Tržišti práce? Kontaktujte KC MU.

Instituce MU

Každá instituce MU může vypisovat vlastní výběrové řízení. Pokud chcete vědět, koho zrovna hledá, jděte na www.muni.cz > zvolte „Organizační struktura“ > vyberte si instituci univerzity, o niž se zajímáte > zvolte „O pracovišti“ > vyberte „Výběrová řízení a volná místa“.

Pomáhejte s námi

Cílem univerzity je nejen vzdělávat, ale také pomáhat. Připojte se i Vy a podpořte projekty, které za to stojí. VÍCE INFORMACÍ

Zaměstnavatelé, hledáte schopné studenty a absolventy? Vyzkoušejte JobCheckIN!

Spojit se s talentovanými studenty a absolventy nemusí být vždycky jednoduché. Kariérní portál Masarykovy univerzity JobCheckIN by ale propast, která zeje mezi akademickým světem a trhem práce, měl uzavřít. Zjistěte, co umí. Číst více

Filmy studentů informatiky přilákaly více pozornosti než Hollywood

Běžný pátek večer, Univerzitní kino Scala je narvané k prasknutí. To promítají nějaký letní blockbuster? Ne! Právě začíná 16. ročník Filmového festivalu Fakulty informatiky MU, akce tak oblíbené, že se z učebny D3 na FI MU streamuje přímo do kina! Krátké... Číst více

Masarykova univerzita spustila Munishop