Chcete spolupracovat s Masarykovou univerzitou? Nemusíte nutně pokračovat v akademické kariéře. Masarykova univerzita potřebuje řadu dalších profesí, aby i nadále zajišťovala špičkové vzdělání pro všechny okolo. Kde v takovém případě hledat?

Muni.cz

Všechny nově vypsané pracovní pozice zveřejňujeme na univerzitním webu v sekci Výběrová řízení a volná místa.

Kariérní centrum MU

KC MU je personálně-poradenská agentura Masarykovy univerzity, která propojuje studenty se zaměstnavateli. Studentům pomáhá nastartovat úspěšnou kariéru. Zaměstnavatelům usnadňuje nábor kvalifikovaných studentů a absolventů z řad MU.

Navíc si udržuje přehled o aktuálních pracovních nabídkách na Masarykově univerzitě i mimo ni. Více se dozvíte na jeho webových stránkách.

Tržiště práce

Tržiště práce je oficiální inzertní portál MU, který se specializuje na nabídky full-time, part-time, stáží, trainee programů, workshopů, dnů otevřených dveří a dalších akcí. Do Tržiště práce mají přístup jenom studenti MU skrze Informační systém MU ( IS > Osobní administrativa > Vývěska > Tržiště práce).

Na stránky Kariérního centra MU se propisuje 10 nejaktuálnějších pozic z Tržiště práce.

Chcete inzerovat v Tržišti práce? Kontaktujte KC MU.

Instituce MU

Každá instituce MU může vypisovat vlastní výběrové řízení. Pokud chcete vědět, koho zrovna hledá, jděte na www.muni.cz > zvolte „Organizační struktura“ > vyberte si instituci univerzity, o niž se zajímáte > zvolte „O pracovišti“ > vyberte „Výběrová řízení a volná místa“.

Pomáhejte s námi

Cílem univerzity je nejen vzdělávat, ale také pomáhat. Připojte se i Vy a podpořte projekty, které za to stojí. VÍCE INFORMACÍ

Studenti medicíny se sešli po padesáti letech!

Je slunečný červnový den a na Komenského náměstí se shromáždilo téměř čtyřicet absolventů medicíny. Pozor, nejedná se jen tak o nějaké absolventy, ale o jubilanty roku 1966! Tohle je jejich desáté setkání – schází se pravidelně co pět let. Číst více

Podnikatel Daniel Křetínský věnoval Právnické fakultě MU tři miliony korun

Mimořádný dar od jednoho ze svých absolventů získala v uplynulých dnech Právnická fakulta Masarykovy univerzity. Významný podnikatel v oblasti energetiky Daniel Křetínský daroval své domovské fakultě tři miliony korun na podporu právního vzdělávání a právní... Číst více

Přehledný rozcestník na sociální sítě