Podívejte se na seznam všech absolventů od založení univerzity. Můžete vyhledat své spolužáky a prostřednictvím aplikace pro absolventy aktualizovat svoje kontakty.

Ať už máte čerstvě po promoci, nebo se za vámi brány univerzity zavřely již před mnoha lety – všichni se můžete znovu spojit se svou univerzitou. A to hned několika způsoby:

Přeposílání pošty

V první řadě si nezapomeňte v Informačním systému MU nastavit přeposílání pošty na svou aktuální e-mailovou adresu.

Absolventská síť

Prostřednictvím  aplikace pro absolventy v Informačním systému Masarykovy univerzity (IS MU) se můžete spojit s bývalými spolužáky, sdílet kontakty nebo plánovat srazy. Pokud jste studovali za doby existence IS MU, aplikaci máte nastavenou automaticky. Přístupové heslo do ISu vám zůstává i po skončení studia, stejně jako e-mailová schránka.

Pokud jste heslo zapomněli, nebo přístup do ISu nemáte, můžete se zaregistrovat zde

Seznam všech absolventů

Věděli jste, že Masarykovu univerzitu v posledních letech absolvuje ročně kolem 9 tisíc studentů? V roce 1989 to byly necelé dva tisíce a ve dvacátých letech minulého století, kdy univerzita měla pouze čtyři fakulty, dokonce jen něco málo přes stovku absolventů ročně. Z promočních knih jsme postupně doplnili  do Informačního systému MU i absolventy, kteří absolvovali MU před rokem 1999. Podívejte se na všechna jména absolventů.

Můžete také prohledat archiv závěrečných prací a dozvědět se řadu nových informací o oborech, které Vás zajímají.

Newsletter pro absolventy

Univerzitní novinky | Pozvánky na akce
Informace o vědeckých objevech

Nastavte si přeposílání pošty
a newsletter vám přijde automaticky.

Pomáhejte s námi

Cílem univerzity je nejen vzdělávat, ale také pomáhat. Připojte se i Vy a podpořte projekty, které za to stojí. VÍCE INFORMACÍ

Zaměstnavatelé, hledáte schopné studenty a absolventy? Vyzkoušejte JobCheckIN!

Spojit se s talentovanými studenty a absolventy nemusí být vždycky jednoduché. Kariérní portál Masarykovy univerzity JobCheckIN by ale propast, která zeje mezi akademickým světem a trhem práce, měl uzavřít. Zjistěte, co umí. Číst více

Studenti medicíny se sešli po padesáti letech!

Je slunečný červnový den a na Komenského náměstí se shromáždilo téměř čtyřicet absolventů medicíny. Pozor, nejedná se jen tak o nějaké absolventy, ale o jubilanty roku 1966! Tohle je jejich desáté setkání – schází se pravidelně co pět let. Číst více

Přehledný rozcestník na sociální sítě

Chcete se i po absolutoriu zapojit do diskuzí na sociálních sítích vaší domovské fakulty, ale nevíte přesně, kam se obrátit? Připravili jsme pro vás přehled skupin a profilů pro absolventy, které by vás mohly zajímat. Číst více